Pranešimai

Skelbiamas konkursas laisvai pradinių klasių mokytojo darbo vietai užimti

Panevėžio rajono Raguvos gimnazija skelbia konkursą padinių klasių mokytojo (pareigybės lygis – A1) darbo vietai užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 dienos.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Laisvos formos prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją su priedais;

3. Gyvenimo aprašymą;

4. Pretendento kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

5. Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentų atrankos būdas – žodžiu (pokalbis).

Dokumentai priimami iki gegužės 10 d.  nuo 9.00 iki 15.00 val.

Dokumentai pateikiami asmeniškai arba (skenuoti) elektroniniu paštu, adresu: Laisvės g. 24, Raguva gimnazijos sekretorei Inai Kuodienei arba elektroniniu paštu: raguvosg@gmail.com

Informacija teikiama tel.: (8 45) 591 498.

Pretendentai, atitinkantys konkurso atrankos reikalavimus, bus informuojami ir kviečiami pokalbiui asmeniškai.

Autorius:
Asta
Sakalauskienė

Gimnazijos direktorė

Ankstesnės naujienos

Panevėžio rajono Raguvos gimnazija skelbia konkursą kūno kultūros mokytojo (pareigybės lygis – A2) darbo vietai užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 dienos.

Kovo 15 d. gimnazijoje paminėta Knygnešio diena. Užsiėmimus pradėjo pradinių klasių mokiniai. Trečiokai  su savimi turėjo savo mėgstamiausią knygą iš namų bibliotekos. Susirinkę į biblioteką mokiniai padovanojo po  knygą klasės draugui su sąlyga, kad ją perskaitys iki balandžio vidurio.

Švietimo rojus atokiame Lietuvos kampelyje

Kovo 5 dieną 12.00 val. Raguvos miestelio aikštėn visus visus kviečiame...

Video medžiaga