Pranešimai

Mintys pasibaigus akcijai „Knygų Kalėdos“

Pasibaigus akcijai „Knygų Kalėdos“ su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita aptarėme ir suskaičiavome knygų derlių. Akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 37 knygos. Nuoširdžiai dėkojame 5–IV g  klasių mokiniams ir jų klasių vadovams, aptarnaujančiam personalui.

Nuo savęs knygų bibliotekai padovanojo Fausta Kanoverskytė, Gerda Vanagaitė, Adas Danila, Armandas Šuminskas, Karolina Judeikytė, Ieva Zinkevičiūtė, Gediminas Mintautis, Gabrielė  ir Greta Paškauskaitės, Gabrielė Bujokaitė,  Rita Karpavičienė, Jolanta Kairytė.

Dėkojame už  supratingumą ir geranoriškumą.

Autorius:
Dalia
Karaliūnienė

Bibliotekininkė, karjeros koordinatorė
Ankstesnės naujienos


Ukulelė – tai vis labiau populiarėjantis instrumentas, kuriuo susižavi visi – vaikai, merginos, vaikinai ir net patyrę profesionalūs muzikantai. Tai ne tik instrumentas, kuriuo galima išpildyti savo troškimą pradėti kurti autorinę muziką...

„Lietuvos vaikų balse“ – Raguvos gimnazistės Andrėjos Arzimanovos sėkmė! Sveikiname Andrėją ir jos muzikos mokytoją metodininkę Ingridą Bučinskienę!

Laisvės gynėjų diena mūsų gimnazijoje bus paminėta sausio 14 d. (pirmadienį). Pirma pamoka prasidės MP atstovo pranešimu per gimnazijos radiją, todėl neuždarykime kabinetų durų. Pranešimas truks apie 5 min...

Gruodžio mėnesį  Vilniuje  Nacionalinėje Mažvydo bibliotekoje kaip ir kasmet vyko mokslinis – praktinis seminaras  P. Mašioto skaitymai XXX, tema „Vertybių kaita XXI a. vaikų ir paauglių literatūroje“.

Š. m. gruodžio 18 d. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko geriausių 2018 m. rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo šventė. Geriausius rajono sportininkus sveikino rajono meras, mero pavaduotojas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, gimnazijų direktoriai.