Pranešimai

Pagebti geriausi rajono sportininkai ir treneriai

Š. m. gruodžio 18 d. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko geriausių 2018 m. rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo šventė. Geriausius rajono sportininkus sveikino rajono meras, mero pavaduotojas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, gimnazijų direktoriai. Kaip geriausi rajono sportininkai pagerbti ir Raguvos gimnazijos sportinio turizmo būrelio nariai, Lietuvos kalnų keliautojų čempionato prizininkai, Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojai, daugkartiniai tarptautinių varžybų prizininkai jaunių ir jaunimo grupėje:Jurgita Šeštokaitė (Europos sportinio turizmo čempionato trečios vietos laimėtoja), Modestas Petrauskas (Europos sportinio turizmo čempionato trečios vietos laimėtojas), Jokūbas Šibirkštis, Nedas Saldys (Europos sportinio turizmo čempionato trečios vietos laimėtojas),Gabija Kizytė, Lukas Leonavičius, Paulius Palubinskas. Sportininkai apdovanoti vardinėmis taurėmis, Cido arenos abonentais, o Europos čempionato prizininkai ir piniginėmis premijomis.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Nuo sausio 7 d. gimnazijos mokinių parlamento prezidento pareigas eiti išrinktas II g klasės mokinys Paulius Vaičiulis. Jo pavaduotoja – II g klasės mokinė Ernesta Saldytė. Sveikiname naujai išrinktą prezidentą ir jo pavaduotoją. Linkime visokeriopos sėkmės įgyvendinant rinkiminę programą.

6 klasės mokiniai  Kristinos Čiplienės (Mantės mamos) buvo  pakviesti apsilankyti   Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Kelionę pradėjome nuo dispečerinės,  

Š. m. gruodžio 7 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinėje mokykloje, vyko 2018 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai ir komandos penkiose grupėse...

Gimnazijoje gruodžio 3 ir 6 dienomis vyko edukaciniai užsiėmimai, savo pobūdžiu labai skirtingi, tačiau mūsų aktyviame gyvenime aktualūs ir reikalingi. Džiugu, kad vieną iš edukacijų vedė buvęs Raguvos gimnazijos mokinys Algirdas Bardauskas.