Pranešimai

Dalyvaukime akcijoje „Knygų Kalėdos“ kartu!

Dalyvaukime akcijoje

„Knygų Kalėdos“ kartu!

Kviečiu gimnazijos bibliotekai padovanoti  knygų – išpildyti skaitytojų svajones!

Akcija vyks iki sausio 6 dienos!

Autorius:
Dalia
Karaliūnienė

Bibliotekininkė, karjeros koordinatorė
Ankstesnės naujienos


Kviečiame visus mokinius naudotis proga, registruotis mūsų portale ir gauti net penkias nemokamas Microsoft „Office 365“ licencijas savo reikmėms. Drąsiai registruokis ir naudokis suteikta galimybe! Užsiregistravę portale www.emokykla.lt gausite išsamią instrukciją... 

Lapkričio 9 d. mūsų gimnazijos I–IVg klasių mokiniai susitiko su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektore Simona Burbaite. Mergina baigusi kūrybinių industrijų studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. 

Spalio 19 d. mūsų gimnazijoje startavo projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, tęsiantis žurnalisto, „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtą darbą. Projektas yra dalis nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.