Pranešimai

Laisva darbo vieta

Psichologo atranka.doc
Ankstesnės naujienos


Svarbi informacija 10 ir 12 klasės mokiniams, jų tėvams ir mokytojams. 2017 metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, įskaitų ir brandos egzaminų tvarkaraščiai:

Raguvos gimnazijos Mokinių parlamentas kasmet organizuoja „Gerumo dieną“. Šiais metais nusprendėme  nuo lapkričio 10-osios  iki gruodžio 10 d. organizuoti dar vieną akciją „Maisto bankas“.

Panevėžio TĖVŲ ASOCIACIJA kviečia: 

UAB „Manovita” parduotuvėje Rudeninė prekyba! Spalio 25–lapkričio 5 dienomis visoms mokyklinėms uniformoms ir jų priedams – 15 % nuolaida. Perkant prekių virš 100 eurų suteikiama 20 % nuolaida. Taip pat galime padėti apsaugoti Jūsų vaikus tamsiuoju poros metu – atšvaitinėms liemenėms nuolaida 25%! Laukiame Jūsų mūsų parduotuvėje:  Klaipėdos g. 36, Panevėžys.

Mielas Mokytojau...