Pranešimai

Knygų Kalėdos: knygos, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Kviečiu Raguvos bendruomenę nuo lapkričio 14 dienos iki sausio 6 dienos prisijungti prie organizuojamos akcijos ir padovanoti gimnazijos bibliotekai naujų knygų.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinklų IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pašto skyriuose.

Akcija vyks lapkričio 14 – sausio 6 dienomis.

Raguvos gimnazijos bibliotekininkė

Dalia Karaliūnienė

 
Ankstesnės naujienos


Ieškome psichologo laisvai darbo vietai užimti Raguvos gimnazijoje:

Svarbi informacija 10 ir 12 klasės mokiniams, jų tėvams ir mokytojams. 2017 metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, įskaitų ir brandos egzaminų tvarkaraščiai:

Raguvos gimnazijos Mokinių parlamentas kasmet organizuoja „Gerumo dieną“. Šiais metais nusprendėme  nuo lapkričio 10-osios  iki gruodžio 10 d. organizuoti dar vieną akciją „Maisto bankas“.

Panevėžio TĖVŲ ASOCIACIJA kviečia: 

UAB „Manovita” parduotuvėje Rudeninė prekyba! Spalio 25–lapkričio 5 dienomis visoms mokyklinėms uniformoms ir jų priedams – 15 % nuolaida. Perkant prekių virš 100 eurų suteikiama 20 % nuolaida. Taip pat galime padėti apsaugoti Jūsų vaikus tamsiuoju poros metu – atšvaitinėms liemenėms nuolaida 25%! Laukiame Jūsų mūsų parduotuvėje:  Klaipėdos g. 36, Panevėžys.