Pranešimai

Turime skaitymo zoną

Skaitymo skatinimo projekto dovana gimnazijai – skaitymo zona, įrengta prie bibliotekos. Ją puošia dailės mokytojos ir mokinių darbai. Nesvarbu, ką skaitysime: žinutes telefone, žurnalus (jų ieškokite stalelio viduje:)), vadovėlius ar kita, svarbu, kad tai teiktų naudos ir malonumo. Skaitykime – mėgaukimės – tobulėkime!

 Kultūros tarybos iš dalies finansuojamo skaitymo skatinimo projekto

 „Raguva vienijasi pažinti lietuvių literatūrą!“

koordinatorė Rita Karpavičienė

 
Ankstesnės naujienos


Vaidoto Juozo Lyguto miuziklas „Švelnukų šaly“.

Balandžio 23 dieną, 12 val. kviečiame...

Mankšta laikysenai gerinti stiprina nusilpusius raumenis. Nuo raumenų būklės priklauso mūsų vaikų sveikata. Dėl netinkamos laikysenos ir iškreipto stuburo vaikams dažnai skauda galvą, nugarą ar kojytes.